
- Disponibilitate: < 10 ct
- Producator: OPELLA-SANOFI OTC
- Cod produs: P00069
Livrarea acestui produs se face cu urmatoarele costuri:
Livrare la domiciliu: 15 lei
Livrare la EasyBox: 15 lei
pentru plata in numerar - costul de procesare este de 2 lei
Ridicare personala din farmacie - doar din reteaua de farmacii Jud.Giurgiu si Ilfov : 0 lei cost (veti fi contactat telefonic pentru locatie)
Antinevralgic Sinus
🔹 Efect rapid si eficient impotriva simptomelor de raceala si gripa
✔️ Actioneaza in 15 minute
✔️ Reduce febra si amelioreaza durerea (Paracetamol)
✔️ Decongestioneaza caile nazale (Fenilefrina)
✔️ Combate oboseala si somnolenta (Cafeina)
✔️ Actiune tripla: analgezic, decongestionant, antipiretic
🧪 Ingrediente: Paracetamol 500mg, Cafeina 25mg, Clorhidrat de Fenilefrina 5mg
💊 Mod de utilizare:
🔸 Adolescenti 12+ ani, 33-43 kg: 1 comprimat la minim 6 ore (max 4/zi)
🔸 Adolescenti si adulti:
- 43-65 kg: 1 comprimat la minim 4 ore (max 6/zi)
- 65+ kg: 1-2 comprimate la minim 4 ore (max 8/zi)
⚠️ Avertizari: Pentru afectiuni cardiace, renale sau hepatice, consultati medicul.
📦 Prezentare: Cutie cu 12 comprimate filmate